80's Superstars Festival – muzyka lat 80 rozbrzmi w Energylandii!

Artykuł sponsorowany
Energylandia to nie tylko największy, ale również zdecydowanie najpopularniejszy park rozrywki w naszym kraju. Jest on chętnie i licznie odwiedzany przez gości z całej Polski, co nie może dziwić, kiedy weźmie się pod uwagę fakt, że Park rozwija się dynamicznie, z sezonu na sezon oferując odwiedzającym coraz więcej wspaniałych atrakcji.

Większość kojarzy Energylandię głównie ze wspaniałą zabawą dla całej rodziny, warto jednak wiedzieć, że w okresie wakacyjnym - od czerwca do sierpnia - w specjalnie wyznaczonej strefie odbędzie się aż 7 różnych muzycznych festiwali. Część z nich będzie największymi tego typu wydarzeniami w całym kraju. Przyjrzyjmy się jednemu z pierwszych organizowanych festiwali - 80's Superstars Festival.

Festiwal ten to tak naprawdę drugi dzień dwudniowego wydarzenia – pierwsza jego część przeznaczona będzie dla fanów muzyki lat 90. Skupmy się jednak na 80's Superstars Festival, który odbędzie się w sobotę 29 czerwca!

Energylandia 80's festival

Na samym początku warto podkreślić, że duże festiwale, na których pojawiają się gwiazdy lat 80, nie są w naszym kraju zjawiskiem powszechnym – można wręcz stwierdzić, że 80's Superstars Festival to jedyne tak duże wydarzenie tego typu w Polsce! Jeżeli zatem muzyka z tamtych lat nie jest nam obojętna lub chcielibyśmy choć na chwile powrócić do lat młodości, należy poważnie rozważyć udział w tej imprezie.

Na scenie pojawią się prawdzie gwiazdy muzyki disco, która królowała w latach 80-tych. Należą do nich Bad Boys Blue, Francesco Napoli, Sandra, Paweł Stasiak, Silent Circle oraz Savage. Młodszym czytelnikom te nazwy zespołów mogą nic nie mówić, ale absolutnie nie oznacza to, że nie znają ich twórczości – nic bardziej mylnego! Gorąco zapraszamy do sprawdzenia takich utworów, jak _You're a woman, I'm a man _w wykonaniu Bad Boys Blue, Francesco Napoli i jego _Marina, Marina _czy w końcu _Only You _wykonane przez Savage. Szybko okaże się, że są oni doskonale znani, ich utwory cały czas towarzyszą nam podczas imprez tanecznych, a każdy z nich ma dziesiątki milionów wyświetleń na YouTube.

Oczywiście całość imprezy to nie tylko wspaniała muzyka, ale również niesamowita scenografia, choreografia czy wspaniałe aranżacje świetlne. Warto zobaczyć to na własne oczy.

Zakup biletów

Istnieje możliwość zakupu zarówno biletu jednodniowego, jak i dwudniowego. Dodatkowo, wszyscy zainteresowani mają również szansę na zakup wejściówek VIP. Jeżeli macie ochotę nie tylko na świetną muzyczną zabawę, ale również na wypoczynek lub ogromną dawkę adrenaliny w samej Energylandii - istnieje możliwość zakupu biletów zarówno jednodniowych, jak i dwudniowych, które połączone są ze standardowymi biletami wstępu do Parku Rozrywki, pozwalającymi na korzystanie przez cały dzień ze wszystkich jego atrakcji. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień oddziela od Energylandii wiele kilometrów, a przy okazji festiwalu chciałby również skorzystać z pełnej oferty Parku.

Ceny biletów zaczynają się od raptem 49 zł – to kolejny argument, wobec którego chyba nie można przejść obojętnie. Sam festiwal, jak wspominaliśmy wyżej, będzie odbywał się w specjalnie do tego wydzielonej strefie festiwalowej, od godz. 18:00 do 24:00.

Będzie istniała również szansa na zakup biletów tuż przed samym festiwalem – jest to opcja idealna dla osób, które nie są w stanie określić odpowiednio wcześniej, czy termin festiwalu będzie dla nich odpowiedni. Ceny wszystkich biletów można sprawdzić pod adresem https://bit.ly/2ICtS1F.

Jeżeli chcecie zakupić je odpowiednio wcześniej, możecie dokonać tego tutaj: https://bit.ly/2Xc9bmB.

Jeżeli jednak muzyka lat 80 nie jest dla Was – sprawdzajcie inne festiwale organizowane przez Energylandię. Dzień wcześniej swoje święto będą mieli fani muzyki lat 90, później organizowany będzie m.in. Disco Polo Festival czy HIP HOP Festival, gdzie pojawią się największe polskie gwiazdy danego gatunku muzycznego. Po więcej informacji zapraszamy Was na stronę Energylandii!

Do zobaczenia pod sceną!

Dodaj ogłoszenie