Czym jest NEWSME.PL? To inicjatywa społeczna dla zapracowanych kobiet, które chcą wiedzieć, a czasu mają niewiele. Bezpłatny newsletter wysyłany 5 dni w tygodniu, codziennie o godzinie 7.30 zawiera pięć krótkich newsów w dobrej formie. Bez reklam, plotek i celebrytów.

Magdalena Garbacz-Kajda jest radcą prawnym, kobietą twardo stąpającą po ziemi, ale robiącą to w podskokach. Agata Kubasiewicz, z zawodu PRowiec, jest miłośniczką szczerych relacji, zakochaną w tym co piękne i kreatywne. Może dlatego dziewczyny mają ideały i chcą, by panie WIEDZIAŁY. A to – jak się okazuje - wcale nie oznacza godzin spędzonych na przeszukiwaniu portali.

Oprócz newsme.pl Magda i Agata chodzą do pracy, na szkolne zebrania i zajmują się domem. Odkąd wydłużyły dobę do 36 godzin, ze wszystkim świetnie dają sobie radę. Do dalszych działań napędzają je Czytelniczki, a są wśród nich także te z pierwszych stron gazet.

Joanna Brodzik, Daria Widawska, Paulina Smaszcz – Kurzajewska, czy blogerka Matko Jedyna pijąc poranną kawę czytają newsme.pl. Czy może być lepsza rekomendacja? Warto samemu się przekonać. Tylko, uwaga... można się uzależnić.