U jego boku zawsze były piękne i młodsze od niego kobiety. Donald Trump nigdy nie krył, że kocha płeć odmienną, choć coś innego wynikało z jego publicznych wypowiedzi.

CZYTAJ TEŻ | JARED KUSHNER SZARĄ EMINENCJĄ W BIAŁYM DOMU. DLA NIEGO IVANKA TRUMP PRZESZŁA NA JUDAIZM

Kim jest Melania Trump | SYLWETKA

Źródło:

W 1977 roku Trump wziął ślub ze swoją pierwszą żoną, Czeszką Ivaną Zelnickovą.

Z tego małżeństwa ma trójkę dzieci: Ivankę, Erica oraz Donalda Jr. W 1993 roku, trzy lata po rozwodzie z Ivaną, Trump poślubił Marlę Maples. Z ich związku urodziła się Tiffany. W 2005 roku Trump, sześć lat po rozwodzie z Marlą, ożenił się z Melanią Knavs (mają syna Barrona).

Dziś oczy wszystkich skierowane są na Melanię Trump, pierwszą damę Ameryki. Kiedy była tylko żoną miliardera, nikogo nie obchodziły jej wykształcenie czy zachowanie. Teraz każdy jej krok będzie śledzony przez media.

Dla fotografa mody Matthew Ataniana, który w połowie lat 90. przez dwa lata odnajmował jej pokój w nowojorskim mieszkaniu, Melania pozostanie nieśmiałą, dużo czytającą kobietą, która w szlafroku na kanapie zwykła spędzać wieczory oglądając serial „Przyjaciele”.

Dla 46-letniej pochodzącej ze Słowenii byłej modelki tydzień konwencji Republikanów był najbardziej doniosłym w jej życiu. Przedtem trzymała się nieco z boku kampanii wyborczej męża.

Melania Trump: Jako Pierwsza Dama USA będę bronić kobiet i dzieci

Źródło: RUPTLY

Dorastała w malowniczym słoweńskim miasteczku Sevnica. Dziennikarze, którzy przyjechali tu, by dowiedzieć się o niej czegoś więcej, usłyszeli opowieści o ambitnej kobiecie marzącej o bardziej szykownym i wytwornym życiu.

Okazało się, że ma przyrodniego brata Denisa Cigelnjaka, którego nigdy nie widziała. Nie wiadomo czy wiedziała o jego istnieniu zanim dziennikarz nie pokazał jej dokumentów sądowych pokazujących, jak jej ojciec próbował unikać płacenia alimentów. Szybko wyszło też na jaw, że upiększyła swój życiorys dodając, iż skończyła architekturę na uniwersytecie w Lublanie, chociaż zrezygnowała po roku nauki.

CZYTAJ WIĘCEJ | MELANIA TRUMP OCZAROWAŁA POLAKÓW. W WARSZAWIE GOŚCIŁA TEŻ CÓRKA PREZYDENTA USA IVANKA [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Mąż mówi o niej „moja supermodelka”. Jednak byli przyjaciele twierdzą, że wczesne lata kariery kobiety urodzonej jako Melania Knavs były mniej wytworne, niż wskazywałoby określenia używane przez męża. - Przebieg jej kariery nie wyczerpuje definicji pojęcia „supermodelka” - mówi Atanian. - Była nieco starszą od innych modelką i nie pracowała zbyt dużo. Starała się, jak mogła i przeżywała frustracje. Po prostu - to nie było dla niej.