Prezent dla rodziców na święta: jaki, za ile, jaki prezent dla mamy, jaki dla taty pod choinkę. Oto prezenty dla mamy i prezenty dla ojca. Te pytania zadaje sobie wielu z nas. Ale mamy dla Was kilka propozycji na najlepszy prezent na święta dla rodziców. Nada się pod choinkę zarówno dla mamy, jak i dla taty. Sprawdźcie koniecznie

PREZENT DLA RODZICÓW NA ŚWIĘTA: Co kupić mamie i tacie pod choinkę? Jaki prezent dla rodziców pod choinkę będzie dobry?

Zobaczcie zdjęcia:
Zobacz galerię

Najlepsze prezenty dla rodziców na Święta Bożego Narodzenia.
W 2018 roku, według wyliczeń ekspertów, wydamy średnio 600-700 zł na prezenty. Co dać ludziom, którzy – zapewne – twierdzą, że wszystko już mają i niczego nie potrzebują.

Nie sztuka podarować kolejną parę skarpet, następną ciepłą piżamę czy bezosobowy zestaw kosmetyków z drogerii. Owszem, rodzice na pewno ucieszą się z praktycznego prezentu, który później wykorzystają – ale tylko wtedy, jeśli rzeczywiście znamy ich zwyczaje na tyle dobrze, że wiemy dokładnie, co im dać – np. wodę kolońską konkretnej marki, której tata używa od lat albo nową lokówkę dla mamy, która nie wyjdzie z domu z przyklepanymi, prostymi włosami.

Jeśli zupełnie nie mamy pomysłu na prezent dla rodziców, sprawdzą się też bony podarunkowe, oferowane obecnie nie tylko przez konkretne sklepy, ale i przez centra handlowe (wtedy należy sprawdzić, czy można je wydać w każdym sklepie w danej galerii). Bony wcale nie mają zwykle postaci bonu, tylko karty elektronicznej, ważnej zwykle przez rok od dnia zakupu.

PIĘKNE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE NA BOŻE NARODZENIE

Jak pokazują badania, Polacy chcieliby dostać jako prezent pod choinkę... gotówkę. Taką formę prezentu dla rodziców raczej odradzamy, jako zbyt ostentacyjną i pokazującą, że nie mieliśmy czasu wybrać i kupić dla nich nawet drobnego podarunku. Gotówkę najlepiej dać dzieciom/wnukom/prawnukom, one na pewno się nie obrażą i będą wiedzieć, co z takim prezentem zrobić.

Nasze propozycje najlepszych prezentów pod choinkę dla rodziców. Dla mamy i dla taty na święta:

Klikaj w galerię zdjęć:
Zobacz galerię

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

COP24 w Katowicach: Jakie są cele Szczytu Klimatycznego?

COP24 w Katowicach: Arnold Schwarzenegger o ochronie środowiska