MISTRZOWIE URODY Zgłoś kandydatów do nagród w branży Beauty oraz Zdrowie i Fitness

Akcja specjalna Mistrzowie Urody 2023
Znasz dobrego fryzjera lub barbera, kosmetyczkę albo stylistkę paznokci? Korzystasz z usług linergistki, stylistki rzęs czy make-up artist, którą warto polecić innym? A może wiesz, który trener personalny, masażysta lub dietetyk jest najlepszy? Zgłoś kandydatów do nagród w plebiscycie Mistrzowie Urody!

Aby zgłosić kandydata do Plebiscytu Mistrzowie Urody 2023, wybierz odpowiednie województwo z tabeli poniżej. Prezentacja zgłoszonych kandydatów i zarazem start głosowania rozpoczną się we wtorek 17 lipca, zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 27 lipca.

Wybierz województwo,
czytaj więcej o akcji
i zgłoś kandydatów
dolnośląskiekujawsko
-pomorskie
lubelskielubuskie
łódzkiemałopolskie
mazowieckieopolskie
podkarpackiepodlaskie
pomorskieśląskie
świętokrzyskiewarmińsko
-mazurskie
wielkopolskiezachodnio-
pomorskie

____________________

Mistrzowie Urody to największy w Polsce plebiscyt w branży beauty, który w każdym województwie jest prowadzony przez Polska Press Grupę i serwis www.naszemiasto.pl. Od ponad dziesięciu lat głosami klientów przyznawane są nagrody w wielu kategoriach, najpierw na szczeblu regionów łączących miasta i powiaty, później województwa, a w końcu w wielkim ogólnopolskim finale.

- Tegoroczna edycja naszej akcji będzie wyjątkowa - mówi Bogusław Kaczmarek, twórca plebiscytu. - Organizujemy ją we współpracy z Michałem Łenczyńskim, założycielem społeczności i organizacji Beauty Razem, liderem i autorytetem w branży beauty w Polsce. Działania Pana Michała, jego zaangażowanie i pasja, z jakimi wspiera całą branżę, zasługują na wielkie uznanie. Współpraca z Beauty Razem to także merytoryczne wsparcie dla naszego plebiscytu. Nagrodami dla jego laureatów będą zaproszenia do udział w profesjonalnych, niezwykle wartościowych szkoleniach przygotowanych we współpracy z Michałem Łenczyńskim, a na laureatów i uczestników naszej akcji czekają także dodatkowe niespodzianki od Beauty Razem - elitarne Karty Członkowskie.

Beauty Razem to najaktywniejsza w Polsce społeczność skupiająca około 100 tysięcy właścicieli salonów beauty i specjalistów wielu dziedzin urody. Jako organizacja zapewnia członkom pełne wsparcie biznesowe, prawne i marketingowe, by maksymalizując zyski osiągali zawodowe i życiowe spełnienie. Jednocześnie reprezentuje branżę w działaniach na rzecz obrony zawodu kosmetologa i VAT 8% na wszystkie usługi kosmetyczne.

W tegorocznej edycji akcji nie zabraknie także innych nowości. Jedną z nich będzie Garden Party Mistrzów Urody - ekskluzywna impreza branżowa, na którą zostaną zaproszeni laureaci plebiscytu w każdej kategorii z każdego województwa.

- Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 9 września na głównej scenie podczas Beauty Forum & Hair - największych w Polsce targów branży beauty - zapowiada Bogusław Kaczmarek. - Później wszyscy laureaci zostaną zaproszeni na Garden Party, podczas którego będzie oczywiście także okazja, aby spotkać się z Michałem Łenczyńskim.

Wielką wartością dla laureatów plebiscytu będą profesjonalne szkolenia dotyczące różnych aspektów świadczenia usług w branży beauty, obsługi klientów oraz skutecznej i efektywnej obecności w mediach społecznościowych.

Sam udział w plebiscycie to świetna promocja. Akcja zapewnia uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom, promocję nie tylko w gazecie i w serwisach internetowych, lecz przede wszystkim na Facebooku. Potwierdzają to historie laureatów z minionych lat, którzy odnieśli sukcesy w branży.

Wybierz województwo,
czytaj więcej o akcji
i zgłoś kandydatów
dolnośląskiekujawsko
-pomorskie
lubelskielubuskie
łódzkiemałopolskie
mazowieckieopolskie
podkarpackiepodlaskie
pomorskieśląskie
świętokrzyskiewarmińsko
-mazurskie
wielkopolskiezachodnio-
pomorskie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na stronakobiet.pl Strona Kobiet