Szereg atrakcji i ciekawe rozmowy. Zbliża się wiosenne Forum Seniora. Niezwykła akcja zawita do 15 miast

Anna Moyseowicz
Anna Moyseowicz
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wyjątkowy projekt, eksperci w swoich dziedzinach, godziny rozmów o tym, co ważne i interesujące, ale też rozrywka i sport. W marcu rusza wiosenna edycja Forum Seniora. Akcja odbędzie się w 15 miastach, skupiając interesujących prelegentów i uczestników 60+.

Spis treści

Zbliża się kolejne Forum Seniora. Z tej okazji Polska Press Grupa zaprasza wszystkich chętnych po 60. roku życia na spotkania w największych polskich miastach.

15. edycja Forum Seniora. Na seniorów czeka szereg atrakcji

Nowa, wiosenna edycja Forum Seniora organizowana jest z jeszcze większym rozmachem, niż dotychczasowe. Akcja rozpocznie się już 13 marca konferencją w Rzeszowie i zawita aż do 15 polskich miast.

Seniorzy na rowerach
Dotychczas odbyło się 15 edycji wydarzenia Forum Seniora. Polska Press Grupa

Na uczestników czeka też wyjątkowe spotkanie z gwiazdą świata show-biznesu. Na konferencji w Rzeszowie zagości Laura Łącz, znana między innymi z serialu „Klan”. Aktorka zaprezentuje minirecital, uczestnicy będą też mogli kupić jej książki oraz otrzymać na nich dedykacje.

Podczas spotkań pod hasłem „Wiosna w sercu seniora” poruszone zostaną tematy istotne dla dojrzałych Polaków jak rozrywka, sport, uroda, zdrowie, a nawet bezpieczeństwo i cyberbezpieczeństwo. Podczas każdej akcji szczególną popularnością cieszą się rozmowy z ekspertami ze świata medycyny. A spotkania z prelegentami to tylko część z wielu przygotowywanych w tej edycji atrakcji.

Zobacz: Od kiedy jest się seniorem? Zobacz, kim jest senior i sprawdź przysługujące tej grupie wiekowej zniżki oraz benefity

Forum Seniora to unikalne spotkania łączące ludzi

Forum Seniora to cykl spotkań, które są okazją do zdobywania wiedzy oraz nowych doświadczeń, inspiracją do dbania o urodę i zdrowie, a także po prostu miejscem miłego spędzania czasu. To tam już od siedmiu lat zawierają się nowe przyjaźnie oraz zacieśniają więzi. Wydarzenie edukuje i zapewnia rozrywkę, ale też przeciwdziała epidemii samotności, tak dotkliwej w szczególności wśród osób starszych. Dotychczas w łącznie 85 konferencjach wzięło udział 22 tysiące uczestników, a kolejne tysiące dołączyły do nich online. Ostatnia edycja odbyła się jesienią zeszłego roku. Wówczas Fora Seniorów gościły w 11 miastach, wzięło w nich udział trzy tysiące osób.

Do kogo skierowany jest projekt Forum Seniora?

Akcja jest przeznaczona dla osób po 60. roku życia. Uczestnicy projektu to seniorzy aktywni i zmotywowani, którzy cały czas chcą się rozwijać i uczyć. Wiedzą, że warto dbać o zdrowie i aktywność, chcą, by dojrzałe lata były czasem pełnym ciekawych doznań i nowych doświadczeń.

Srebrne Pokolenie w porównaniu z tym jeszcze sprzed kilku dekad, znacznie odmłodniało. Dba o siebie, o swoje zdrowie, kondycję i jakość życia, a także szuka sposobów na samorealizację. Fora Seniora dają ku temu idealne możliwości.

Wydarzenia są bezpłatne. By uzyskać więcej informacji, śledź nasze gazety oraz strony internetowe. Szczegóły wkrótce!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na stronakobiet.pl Strona Kobiet