Afirmacje, zaklęcia i amulety! Sprawdź, co przyciąga miłość? Poznaj sposoby, które zagwarantują to, że już nigdy nie będziesz sama

Katarzyna Dębek
Katarzyna Dębek
Wideo
od 16 lat
Czy warto szukać miłości na siłę? Czy ten wymarzony partner w końcu się pojawi? Weź sprawy w swoje ręce. Szczęściu i miłości trzeba dopomóc. Oto co możesz zrobić, aby przyciągnąć do siebie miłość.

Spis treści

Przyciąganie miłości – czy to w ogóle jest możliwe? Z pewnością nie raz myślałaś o tym, czy jest jakiś sposób, aby w twoim życiu pojawiła się ta jedyna osoba, z którą będziesz dzielić życie. Jeśli chcesz przyciągnąć miłość, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby tak się stało. Przede wszystkim pokochaj i zaakceptuj siebie taką, jaką jesteś.

Jak przyciągnąć miłość mężczyzny lub kobiety i co zrobić, aby znaleźć odpowiedniego partnera? Oto sposoby, które musisz wypróbować.
Jak przyciągnąć miłość mężczyzny lub kobiety i co zrobić, aby znaleźć odpowiedniego partnera? Oto sposoby, które musisz wypróbować. Getty Images/Gary John Norman

Jak przyciągnąć miłość konkretnej osoby? Wypróbuj afirmacji

Afirmacje miłosne to jest coś, co ci pomoże przyciągnąć do siebie uczucie drugiej osoby. Czym one są? To stwierdzenia, które musisz sobie spisać i powtarzać, jak mantrę. To one właśnie pomogą ci skupić się na pozytywach, przywołać do siebie, to co chcesz i całkowicie przeprogramować swoje myślenie. To technika znana i stosowana przez wielu terapeutów.

Stań przed lustrem i mów w czasie teraźniejszym i trybie oznajmującym:

„Przyciągam miłość naturalnie”;
„Jestem godna miłości”;
„Wybieram miłość i szczęście w moim życiu”;
„Jestem gotowa na szczęśliwą i bezinteresowną miłość”.

Możesz także wymyślić swoją własną afirmację, ważne, aby była ona zgodna z twoimi potrzebami i miała pozytywny wydźwięk.

Wypróbuj zaklęć, które przyczynią się do poznania drugiej połówki

Moc rzucanych uroków znana jest od wieków. Co prawda wielu osobom kojarzy się z czymś złym i jest cienka granica między właśnie urokiem a klątwą. O tym dokładnie możesz przeczytać w materiale „Co to jest rzucanie uroku i jak rozpoznać, że jesteśmy pod wpływem klątwy? Poznaj objawy i sposoby jego odczyniania”:

Chociaż uroki i klątwy mają podobne działanie – mogą mieć złą lub dobrą moc, a w efekcie końcowym skupiają się na konkretnej osobie lub grupie osób – to łatwo wskazać główną różnicę pomiędzy nimi. Urok działa bezpośrednio na umysł człowieka: może wywierać wpływ na emocje, uczucia i myśli wpływając na postrzeganie rzeczywistości i podejmowane decyzje. Klątwa z kolei wywołuje różne zdarzenia i zjawiska – najczęściej objawia się pechem i seriami niefortunnych zdarzeń.

Zobacz: Liczy się nie tylko wygląd zewnętrzny. Co najbardziej pociąga mężczyzn w kobietach? Jeśli masz te 5 cech, każdy facet będzie twój

Jednak igranie z wolą drugiej osoby może okazać się bardzo niebezpieczne i obrócić się przeciwko tobie. Zastanów się, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie wykonanie rytuału świec, w którym przydadzą ci się zdania, które wymyśliłaś sobie do afirmacji. Jak to zrobić? Potrzebujesz małej, nowej, czerwonej świecy. Postaw ją na świeczniku, zapal knot i powtarzaj swoją miłosną mantrę, dopóki się nie wypali. Zrób to najlepiej podczas pełni księżyca w piątek, to jest właśnie ten dzień, któremu patronuje Wenus – bogini miłości.

Ten amulet miej zawsze przy sobie, jeśli chcesz przyciągnąć do siebie miłość

Z pewnością słyszałaś o tym, że do każdego znaku zodiaku przypisany jest kamień szlachetny, który jest swoistym amuletem. Niektóre z nich mają moc przyciągania miłości. W takim razie, co warto zawsze nosić przy sobie, jeśli jesteś osobą poszukującą drugiej połówki? Może to być biżuteria damska z różowym kwarcem, kamieniem księżycowym lub ametystem. Uważa się, że przedmioty te zwiększają siłę przyciągania i mogą być cennym narzędziem w drodze do znalezienia miłości.

Zrób porządek w swoim życiu i mieszkaniu. Feng shui, a miłość

Czy wiesz, że jeśli wdrożysz zasady feng shui, to zwiększysz swoje szanse na znalezienie miłości?
Feng shui to szczególnego rodzaju harmonia, która - dzięki odpowiedniemu zorganizowaniu przestrzeni życiowej - korzystnie wpływa na wszystkie sfery życia: od finansowej po uczuciową – możesz przeczytać w artykule „Feng shui w domu. Jak stosować zasady feng shui w mieszkaniu. Co według zasad feng shui przynosi szczęście w finansach?”.

Warto oczyścić otoczenie, w którym spędzasz dużo czasu, czyli mieszkanie. Czasami niewielka zmiana da siłę do zmian, pożegnanie starych i złych przyzwyczajeń oraz myśli. Przede wszystkim uporządkuj swoje wnętrza – wyrzuć stare ubrania, które zalegają w szafie, niepotrzebne pamiątki, zwłaszcza te po starym partnerze. To wszystko sprawi, że zrobisz miejsce na przyjście czegoś nowego, mowa oczywiście o ukochanej osobie.

Warto także wprowadzić feng shui do swojej sypialni – o tym możesz przeczytać we wspomnianym wcześniej artykule, w którym dokładnie jest opisane, jak powinna wyglądać twoja sypialnia:

Feng shui w sypialni nakazuje eliminację luster lub przynajmniej ich zasłanianie, choć w innych częściach mieszkania są one bardzo pożądanym elementem. Lustra mocno energetyzują wnętrze, zaś pokój, w którym się śpi, stanowić ma azyl i miejsce odpoczynku. Z tego samego powodu łóżko nie powinno znajdować się na mocno energetyzowanej linii okno-drzwi, a jego wezgłowie powinno przylegać do ściany. Jeśli mamy wybór, sypialnię planujmy w pomieszczeniu ulokowanym w zachodniej części mieszkania.

Pamiętaj, nawet jeśli nie wierzysz w takie rzeczy, to szczęściu i miłości trzeba czasem do pomóc. Z pewnością uporządkowanie mieszkanie, amulet w zasięgu ręki, czy pozytywne myślenie nie zaszkodzą. Wypróbuj nasze propozycje, a zobaczysz, że wszystko się zmieni.

Promocje w Reserved

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronakobiet.pl Strona Kobiet