Oto sekret sukcesu życiowego i zawodowego Joanny Przetakiewicz. Gwiazda zdradza swoje „super moce”

Katarzyna Dębek
Katarzyna Dębek
Miała być prawniczką, ale jej pasja do mody wygrała z zawodem radcy prawnego. To dzięki swojej przedsiębiorczości, ale także i szczęściu oraz znajomościom z odpowiednimi osobami sprawiło, że dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bizneswoman w Polsce.
Miała być prawniczką, ale jej pasja do mody wygrała z zawodem radcy prawnego. To dzięki swojej przedsiębiorczości, ale także i szczęściu oraz znajomościom z odpowiednimi osobami sprawiło, że dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bizneswoman w Polsce. AKPA/Niemiec
Joanna Przetakiewicz 11 grudnia skończyła 56 lat. To niezwykle przedsiębiorcza i majętna kobieta. Z okazji swoich urodzin zdradziła swoje „super power”, czyli wartości, jakimi kieruje się na co dzień. Poznajcie je wszystkie, a być może będziecie chciały wziąć przykład z celebrytki.

Spis treści

Joanna Przetakiewicz jest inspiracją dla wielu kobiet. Piękna, bogata i szczęśliwa. Z okazji urodzin zdradziła sekret swojego niebywałych osiągnięć.

Zobacz: Co Maryla Rodowicz będzie serwować na swoich urodzinach? Gwiazda organizuje „małą imprezkę” i uchyliła rąbka tajemnicy. Imponujące menu

Na czym dorobiła się Joanna Przetakiewicz?

Joannę Przetakiewicz można zaliczyć do grona kobiet sukcesu. Jest jedną z najbardziej przedsiębiorczych gwiazd polskiego show-biznesu. Z wykształcenia jest prawniczką. Już na studiach stała się założycielką jednej z pierwszych w Polsce sieci klinik dentystycznych. W 2010, z pomocą Karla Lagerfelda, utworzyła markę odzieżową prêt-à-porter „La Mania”, a w 2019 założyła firmę „La Mania Home” sprzedającą akcesoria do domu. Była partnerka Jana Kulczyka, z okazji swoich urodzin pochwaliła się, czym w życiu się kierowała i co jej daje motywację do działania.

12 „super power” Joanny Przetakiewicz. Gwiazda dzieli się swoimi doświadczeniami życiowymi i zawodowymi

11 grudnia 1967 roku w Warszawie na świat przyszła Joanna Przetakiewicz. Dzisiaj 56-letnia celebrytka z okazji swoich urodzin postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wartościami, jakimi się kieruje w życiu i biznesie. Czy to jest sekret jej sukcesu i dorobku finansowego? Poznajcie 12 „super power” Joanny Przetakiewicz:

 • Miłość do siebie. Wiara w siebie. Inni traktują Cię, tak jak Ty sama.
 • Miłość do innych. Wspieranie i docenianie to nie obciążenie. Odwrotnie - dobre serce to fundament. Uprzejmość to dobrostan. Co dajesz - dostajesz.
 • Niezależność finansowa. Pieniądze szczęście dają.
 • Feminizm. Aktywizm. Kocham zmieniać świat na lepszy.
 • Brak zazdrości. To lekkość bytu nie do przecenienia.
 • Wielkie oczekiwania. I tak rozumiem prawo przyciągania.
 • Pasja i ambicje. Praca i dyscyplina.
 • Rozmach i brak umiaru oraz praktycznego rozsądku.
 • Śmiałość i zuchwałość.
 • Organizacja. Planowanie. Burze mózgów.
 • Energia rozwoju, w której żyję. Szklanka zawsze jest do połowy pełna.
 • Doświadczenie. Wnioski wyciągnięte z miliona błędów i kryzysów. Popełnię na pewno kolejne i się nie boję.

Co myślicie o tych dwunastu punktach? Przetakiewicz jest inicjatorką ruchu społecznego „Era Nowych Kobiet”, którego celem jest stworzenie przestrzeni dla osób z różnych środowisk i do dzielenia się przeżyciami. Gwiazda za tę inicjatywę otrzymała nawet nagrodę ShEO Awards 2019 w kategorii „Mentor/coach. Zdaje się, że wie, o czym mówi. Może warto wziąć do serca jej porady?

Czas na nowy telefon? Skorzystaj z okazji

Materiały promocyjne partnera
od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronakobiet.pl Strona Kobiet