WARTO WSPIERAĆ ROZWÓJ SWOICH DZIECI

UT
Udostępnij:
Rozmowa ze specjalistą wczesnego wspomagania rozwoju dzieci - mgr Karolem Halickim

Innowacyjne Centrum Diagnozy, Stymulacji i Rozwoju Dzieci działające przy Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 w Białymstoku to pierwsza tego typu placówka w Polsce i w Europie. Skąd taki pomysł?

Pomysł na stworzenie naszego Centrum wyszedł od samych klientów, a w zasadzie od rodziców naszych klientów. Zajmujemy się bowiem profesjonalną diagnostyką i stymulacją rozwoju dzieci. Pomysły rodziców są dla nas inspiracją do działania i podejmowania jak najwięcej aktywności celem stworzenia maksymalnie dużo udogodnień dla naszych podopiecznych. Hasło „Klient nasz Pan” nabiera u nas wymiaru stricte praktycznego. Mógł o tym się przekonać każdy, kto choć raz skorzystał z naszych usług.

Jakie usługi oferuje Centrum?

W ramach Centrum świadczymy następujące usługi skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 0-10 lat: Rehabilitacja i Integracja Sensoryczna, Terapia Logopedyczna i Neurologopedyczna, Terapia Psychologiczna i Pedagogiczna, - Wczesne Wspomaganie Rozwoju.

Dlaczego warto skorzystać z takich porad specjalistów?

Ponieważ zawsze warto wspierać rozwój swoich dzieci. Nieważne czy niwelujemy deficyty rozwojowe, czy wspieramy dzieci zdolne. Każda forma wsparcia rozwoju naszych podopiecznych kiedy są jeszcze mali, w przyszłości z pewnością zaowocuje po stokroć.

Dziecko, które będzie lepiej funkcjonowało np. w przedszkolu, w przyszłości będzie miało lepsze wyniki w nauce, dostanie się do lepszej szkoły, a potem na wymarzone studia, jego pasje i zainteresowania także będą szersze, a dzięki temu życie po prostu ciekawsze.

Centrum może też pochwalić się innowacyjnością.
Cała nasza firma jest innowacyjna, ponieważ stosujemy najnowsze narzędzia diagnostyczne i terapeutyczne, ale to co nas wyróżnia w szczególności to tzw. trójkąt innowacji, czyli innowacyjny produkt, innowacyjny proces i innowacyjny marketing. Jesteśmy pierwszą taką placówką w Polsce!

Na czym polega ta innowacyjność?

Innowacyjny produkt to produkt zindywidualizowany do potrzeb i możliwości naszego klienta. To sam klient decyduje nad czym konkretnie chce żebyśmy popracowali z dzieckiem, może to być zwykła terapia logopedyczna, fizjoterapeutyczna, psychologiczna, czy fizjoterapeutyczna, ale także terapia integracji sensorycznej, masaż metodą PNF, NDT-Bobath, Vojty, czy świetne przygotowanie dziecka do szkoły podstawowej albo ćwiczenia dykcji i emisji głosu przed przyjęciem do szkół muzycznych. Ponownie „Klient nasz Pan” !

Jesteście też pierwszą tego typu placówką w Polsce, która oferuje rejestrację na zajęcia przez internet. Jak to wygląda?
Można w dowolnej chwili i miejscu zarejestrować się do wybranego specjalisty poradni psychologiczno-pedagogicznej. Sprawdzi on rozwój dziecka, a następnie dobierze odpowiednie zajęcia niwelujące deficyty rozwojowe lub takie, które przyczynią się do szybszego rozwoju w sferach, do których dziecko przejawia ponadprzeciętne predyspozycje rozwojowe.

Zapisy na poszczególne diagnozy i zajęcia odbywają się przy wykorzystaniu strony internetowej Poradni, pod adresem www.ppp2.pl, lub poprzez przekierowanie z Facebooka.

Dla osób bez internetu jest też forma tradycyjna telefoniczna umawiania się na poszczególne diagnozy i zajęcia.

Dziękuję za rozmowę.

(LUK)

WARTO WSPIERAĆ ROZWÓJ SWOICH DZIECI

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

Diesel

Diesel Mega Chief DZ4329

1 416,00 zł424,25 zł-70%
miejsce #2

Casio

Casio HDC-700-3AVEF

381,36 zł199,00 zł-48%
miejsce #3

Orient

Orient Classic Automatic Ra-Ap0003S10B

1 500,00 zł832,00 zł-45%
miejsce #4

Delbana

Delbana 416016226064

1 169,00 zł699,30 zł-40%
miejsce #5

Seiko

Seiko Srpc87K1

1 308,75 zł1 130,46 zł-14%
miejsce #6

Casio

Casio G-Shock GA-110HC-1AER

223,30 zł
Materiały promocyjne partnera

STREFA BIZNESU: USTAWA ANTYLICHWIARSKA

Materiał oryginalny: WARTO WSPIERAĆ ROZWÓJ SWOICH DZIECI - Kurier Poranny

Więcej informacji na stronie głównej Strona Kobiet