Hormonem wzrostu leczy się dzieci z karłowatością, bywa jednak stosowany przez dorosłych jako specyfik przeciwko objawom starzenia. Czy hormon ten rzeczywiście zatrzymuje młodość? Jak się go pozyskuje? Rozmawiali o tym w "Dzień Dobry TVN" endokrynolog dr n. med. Ewa Kempisty-Jeznach oraz dermatolog dr Łukasz Preibisz. Jakie jest pozytywne, a jakie negatywne działanie tego hormonu?
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
T
Tadeusz
W wyniku złych nawyków żywieniowych, stresu oraz braku ruchu organizm może mieć toksyny i być zatruty. Dlatego warto zrobić sobie głodówkę (2-3 dni z lewatywą). Potem ograniczyć jedzenie mięsa na rzecz warzyw i owoców. Sam wykorzystuję w swojej diecie soki wg. porad www.terapiasokami.pl/odmladzanie-komorek. Do tego aktywnie spędzam wolny czas na świeżym powietrzu, pływam. Dzięki temu mam zarówno dobre zdrowie jak i młody wygląd pomimo zaawansowanego wieku.