Podobno sponsoring to nie prostytucja - tak uważają osoby, które się tym trudnią. Dla studentek czy studentów to szybka i łatwa - szczególnie w dobie do internetu i mediów społecznościowych - droga do zarobienia pieniędzy na naukę czy inne przyjemności. Wystarczy tylko trafić na dobrego sponsora-mecenasa. O sposoringu w "Dzień Dobry TVN" rozmawiały seksuolog Izabela Jąderek i socjolog Karolina Wigura. Jakie szkody emocjonalnie niesie instytucja sponsoringu?
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
G
Gość
W dniu 09.04.2018 o 20:25, Jaqo napisał:
Jedno i drugie, to, że nazwa inna nie znaczy, że to coś innego ;)
Przynajmniej nikt nie ma złudzeń. Seks bez zobowiązań, każde rozchodzi się w swoją stronę. Czego się doszukiwać miłości ? Przecież ona nie istnieje
J
Jaqo
Jedno i drugie, to, że nazwa inna nie znaczy, że to coś innego ;)
o
ona
Czasem się nie dziwię, seks za pieniądze. Szybko, łatwo i bez zobowiązań
G
Gość
Czasem żal patrzeć i szkoda naprawdę ładnych dziewczyn, że wybrały takie życie jakie wybrały
G
Gość
to nie mydło
G
Gość
Dużo ludzi bardzo kocha pieniążki i przedmioty, które za te pieniążki kupią. Przedmioty stawiają wyżej niż siebie i innych ludzi.
G
Gość
Zmieniają się nazwy, ale profesja jest taka sama od stuleci.