8 znaków, które świadczą o tym, że tworzysz związek z właściwą osobą. Upewnij się, czy twoja relacja ma potencjał na przyszłość

Marianna Leśniewicz
Marianna Leśniewicz
Większość z nas chciałaby znaleźć kogoś na resztę życia – osobę, z którą będziemy szczęśliwi. Skąd jednak mamy wiedzieć, „czy to jest to”? Warto zwrócić uwagę na kilka aspektów wspólnej relacji.
Większość z nas chciałaby znaleźć kogoś na resztę życia – osobę, z którą będziemy szczęśliwi. Skąd jednak mamy wiedzieć, „czy to jest to”? Warto zwrócić uwagę na kilka aspektów wspólnej relacji. Gustavo Fring/Pexels.com
Zastanawiasz się, czy twój związek przetrwa próbę czasu? Nie masz pewności co do tego, jaka będzie wasza przyszłość? Sprawdź, czy łączy was dostatecznie silna więź. Podpowiadamy, po czym poznać swoją bratnią duszę. Oto 8 znaków, które świadczą o tym, że twoja druga połowa jest tą osobą, której szukasz.

Spis treści

Nie każdy może zostać twoją bratnią duszą

Chociaż w ciągu całego życia na naszej drodze spotykamy mnóstwo osób, to tylko z niektórymi od momentu poznania łączy nas niezwykła więź i zrozumienie. Te osoby nazywamy bratnimi duszami. Mogą oni być naszymi przyjaciółmi, rodzeństwem, jak i znajomymi, jednak szczególnie często bywają naszymi partnerami życiowymi.

Miłość, przyjaźń to bardzo ważne aspekty, a znalezienie takiej osoby, z którą można zrozumieć się bez zbędnych słów, jest marzeniem wielu kobiet. Znalezienie bratniej duszy nie jest łatwe, ale możliwe. Sprawdź, czy twój mąż lub chłopak jest twoją bratnią duszą.

Dowiedz się więcej:

Kim jest bratnia dusza?

Bratnia dusza to osoba, która rozumie twoje potrzeby, nastroje, jest do ciebie podobna w wielu dziedzinach! Bratnią duszą może być partner, przyjaciel czy przyjaciółka, rodzic, czy kolega z pracy – to osoba, która cię rozumie, jest w stanie pocieszyć w nawet bardzo beznadziejnej sytuacji i rozumie twój punkt widzenia! Możesz ją znać stosunkowo krótko, ale wiesz, że wiele was łączy.

Kto może być bratnią duszą?

  • partner,
  • przyjaciółka
  • ktoś z rodziny,
  • znajomy z pracy,
  • partner biznesowy.

Czytaj: Takie zaręczyny to rzadkość! Wszystko zorganizowała dziennikarka. O przygotowaniach opowiedziała w wideo na TikToku

Pojawienie się takiej osoby jest niezależne od nas samych. W całym naszym życiu możemy spotkać kilka takich osób, z którymi czujemy taką więź. Bratnia dusza często pojawia się w naszym życiu z konkretnego powodu. Można ją poznać między innymi po tym, że mamy w jej towarzystwie dobre samopoczucie.

Wiele osób marzy o tym, aby stworzyć miłosny związek z partnerem lub partnerką, który będzie bratnią duszą. Jakie są oznaki tego, że jesteś w romantycznej relacji z bratnią duszą? Oto 8 z nich:

Dodaj firmę
Logo firmy Ministerstwo Zdrowia
Warszawa, ul. Miodowa 15
Autopromocja

Promocje w Reserved

emisja bez ograniczeń wiekowychprzemocseks
Wideo

Strona Kobiet: Przemoc seksualna wojsk rosyjskich wobec Ukrainek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronakobiet.pl Strona Kobiet