W poniedziałek, 25 marca będą bezpłatne warsztaty „Mamo to ja”. Warsztaty odbędą się w hotelu Aviator przy ulicy Malczewskiego 18 w Radomiu.

Warsztaty są cyklem bezpłatnych spotkań (akcja społeczna) skierowanych do rodziców dzieci w przedziale wiekowym 0-1 lat oraz przyszłych rodziców.
- W trakcie warsztatów zaproszone przez nas firmy oraz specjaliści prezentują zagadnienia, które mogą być przydatne rodzicom na różnym etapie rozwoju dziecka. Ze względu na uczestnictwo w warsztatach specjalistów z różnych dziedzin, możliwość zaangażowania się w ćwiczenia praktyczne nasze spotkania zyskują sobie uznanie wśród ich uczestników - mówi Anna Górska, koordynator warsztatów „Mamo, to ja”.

Blok przedpołudniowy „Jestem mamą” odbędzie się w poniedziałek w godzinach 11- 14, poruszane będą takie zagadnienia, jak: „Jak chronić dziecko przed groźnymi zakażeniami, skuteczne i bezpieczne szczepienia”, „Rozwój przez zabawę”, „Pierwsza pomoc w pigułce – zakrztuszenia i resuscytacja”, „Naturalnie i skutecznie – jak zadbać o zdrowie dziecka?”. Można zabrać dzieci, na maluchy czeka minikącik z mnóstwem zabawek.
Blok popołudniowy pod hasłem „Będę mamą” będzie w godzinach 17-20.30, porozmawiamy o krwi pępowinowej, bezpieczeństwie w podróży, szczepieniach, zdrowiu w ciąży, oraz kolce niemowlęcej. Zapisy na warsztaty odbywają się także na stronie internetowej mamotoja.pl.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA radom@echodnia.eu lub Facebook.


M-Power w Explosion. Zobacz zdjęcia z imprezy!POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz też: FLESZ - rosnące długi Polaków