„Alert dla praw kobiet” - IX Kongres Kobiet

red
mat. pras.
W tym roku kolejny, IX Ogólnopolski Kongres Kobiet odbędzie się pod hasłem „Alert dla praw kobiet”. Będzie miał miejsce w dniach 9-10 września 2017 r. na terenie Targów Poznańskich.

Kongres Kobiet to ogólnokrajowe coroczne spotkanie, zrzeszające niemal 10 000 kobiet z całej Polski, którym bliskie są idee demokracji, równości płci, dobrobytu, społeczeństwa obywatelskiego, sprawiedliwości, wolności i tolerancji.

Kongres Kobiet to inicjatywa skupiają kobiety z całej Polski, niezależnie od ich poglądów, środowisk, przynależności społecznej, partyjnej, organizacyjnej, środowiskowej, czy zawodowej.

Celem wszystkich kongresowych spotkań jest podnoszenie świadomości, wymiana informacji o aktywności i problemach kobiet w Polsce, wzajemna pomoc, budowanie więzi, solidarność, formułowanie postulatów oraz stwarzanie mechanizmów służących ich realizacji.

To również wiele całorocznych inicjatyw, spotkań regionalnych, szkoleń i debat; kobiety spotykają się zarówno w dużych miastach wojewódzkich, jak również w miastach powiatowych, gminach i wsiach.

Zobacz także:

Strajk kobiet w Szczecinie. "Ten dzień spowoduje społeczną zmianę"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronakobiet.pl Strona Kobiet