Ogólnopolski Strajk Kobiet wspiera matki niepełnosprawnych dzieci i wzywa do strajku okupacyjnego

Aole
facebook/Ogólnopolski Strajk Kobiet
"To nie jest upojny długi weekend, to jest czas próby! Bądźmy jutro pod Sejmem!" - wzywają organizatorki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Niech ten dzień będzie początkiem wielkiej, prawdziwej zmiany. Dla wszystkich.

"Strajk rodziców, opiekunek i opiekunów osób z niepełnosprawnościami w Sejmie stał się powodem, aby zademonstrować naszą niezgodę na łamanie praw osób z niepełnosprawnościami przez państwo polskie oraz brak jakiegokolwiek systemowego wsparcia dla nas."

- Osoby z niepełnosprawnościami, ich rodziny i opiekunowie oraz osoby chcące je i ich wesprzeć będą pod Sejmem już od 12.00. Przyjeżdżajcie, przychodźcie! Punkt kulminacyjny - godz. 18.00! - czytamy na profilu facebookowym Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Niech ten dzień będzie początkiem wielkiej, prawdziwej zmiany. Dla wszystkich.

Protesty wspierające postulaty osób z niepełnosprawnościami, ich rodzin i opiekunów odbędą się także w różnych miastach Polski, m.in. w Krakowie na Rynku Głównym, o godzinie 18:00 - 20:00.

Ogólnopolski Strajk Kobiet wspiera matki niepełnosprawnych dzieci i wzywa do strajku okupacyjnego
facebook/Ogólnopolski Strajk Kobiet
Zobacz także:

Protestujący rodzice dzieci niepełnosprawnych nie zgadzają się propozycje Morawieckiego. "Skoro jest tak dobrze, to nie zgadzamy się tylko połowiczne zmiany"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronakobiet.pl Strona Kobiet